Sisältöön sitemap

Henkilöt ja yhteystiedot

Jouko Neuvonen

Kiinteistöpäällikkö

040 709 4035

jouko.neuvonen@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Santtu Pesonen

Remontointi ja rakentaminen

044 2838 510

santtu.pesonen@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Anttoni Kerkkonen

Kaupallinen johtaja

041 5466 400

anttoni.kerkkonen@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Aarne Urvas

Asiakkuuspäällikkö

040 503 2215

aarne.urvas@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Ville Tuure

Markkinointipäällikkö

045 350 4070

ville.tuure@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Anne Aaltola

Yhteyspäällikkö

050 512 7686

anne.aaltola@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Jenni Tikkanen

Talouspäällikkö

050 4300 642

jenni.tikkanen@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Jonna Tikkanen

Myyntikoordinaattori

050 3211 946

jonna.tikkanen@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Milla Määttä

Projekti-insinööri

050 475 9609

milla.maatta@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Juha Antikainen

Projektipäällikkö

050 5544062

juha.antikainen@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Vuokraus

Waltteri Hiljanen

Vuokraustoiminnan johtaja

050 4776306

waltteri.hiljanen@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Johanna Airo

Asuntojen vuokraus

050 551 5439

johanna.airo@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Veera Tukia

Asiakaspalvelu ja vuokravalvonta

050 5013210

veera.tukia@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Salla Sorvisto

Asiakaspalvelija

asiakaspalvelu@sijoitusasunnot.com

Tutustu

Kauppa Käy LKV Oy -välitystoiminta

Matti Honkasalo

Kiinteistönvälittäjä, Vastaava hoitaja, LKV

041 4392 489

matti.honkasalo@sijoitusasunnot.com

Jasmine Malinen

Kiinteistösihteeri, LKV, LVV

050 353 8313

jasmine.malinen@sijoitusasunnot.com

Vilma Kotivuori

Kiinteistösihteeri

050 3538313

vilma.kotivuori@sijoitusasunnot.com

Iida-Elina Isberg

Kiinteistösihteeri (äitiyslomalla)

Laskutustiedot

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa.

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta toimittaa verkkolaskuja tai lähettää laskuja sähköpostilla, voitte lähettää paperilaskut skannauspalveluosoitteeseen. Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme.

Katso laskutustietomme

Postitus- ja käyntiosoite

Hannikaisenkatu 20, 40100 Jyväskylä

Jätä meille viesti

Suostumus
Suostumus
Suostumus